Ви можете подати заявку на повернення податку з Німеччини до 4 років до заду. 

Повернення податків з Німеччини важливо для українців, які там працюють або працювали. Навіть якщо ви пропрацювали всього два місяці, є вірогідність отримати повернення податку. З таким документом як довідка про доходи від роботодавця (lohnsteuerbescheinigung), ми безплатно зробимо попередній розрахунок для вас і дамо вам відповідь, чи варто подавати заявку.

Покрокова інструкція для успішного повернення податків з Німеччини

  1. Зібрати всі необхідні документи, такі як: lohnsteuerbescheinigung (довідка від роботодавця), рахунки-фактури (за лікування, за навчання), доїзд до праці тощо. Слід нагадати що дохід з іншої країни має вплив на суму повернення;
  2. Заповнити заявку на нашій сторінці;
  3. Відправити документи на нашу поштову адресу:TJ-Legal, s.r.o., Hlavná 133, 080 01 Prešov.
  4. Під час аналізу Вашої заявки можливо нам знадобляться додаткові документи, тож будьте готові до співпраці для спільного результату;
  5. Отримання повернення податків на ваш банківський рахунок;

Повідомляємо, що процес може бути складним, якщо ви не володієте Німецькою мовою, тож рекомендуємо обрати пакет Преміум, де включена комунікація з Німецьким урядом.

Документи для Повернення податків з Німеччини для українців:

  1. Річна податкова картка lohnsteuerbescheinigung (довідка від роботодавця);
  2. Довідки про доходи фізичної особи з Державної фіскальної служби (З України) або з тієї країни, з якої ви отримали дохід в даному розрахунковому році;
  3. Копія посвідчення особи;
  4. Інші документи, які підтверджують стягнення податку.

Які витрати можна врахувати у відомість?

  1. Видатки на житло: витрати на оренду житла, комунальні послуги, включаючи оплату за електроенергію, опалення, газ, витрати на телефонні розмови між першим і другим місцем проживання, витрати на переїзд тощо, можуть бути враховані.
  2. Медичні витрати: витрати на медичні послуги, ліки, страховки на здоров'я та інші медичні витрати можуть бути включені в декларацію. В деяких випадках, при перевищенні певного порогу, ці витрати можуть бути враховані для зниження податкового обліку.
  3. Освіта: витрати на освіту, які були здійснені протягом оподатковуваного періоду, такі як шкільні чи університетські витрати, можуть бути включені до декларації.
  4. Витрати на дитячий догляд: які дозволяють дітям навчатися, можуть бути включені до декларації.
  5. Професійні витрати: витрати на курси та навчання, пов’язані з професією (мовні курси, іспити водійських прав, спеціалізація тощо), витрати на купівлю спецодягу, витрати, пов'язані з розвитком професійних навичок, наприклад, навчання, конференції, семінари, можуть бути також враховані.
  6. Пожертвування: суми, які були пожертвувані благодійним організаціям, можуть знизити загальний податковий борг.